top of page

ВІТАЄМО!!!


БИБКУ Надію, ученицю Слов'янського загальноосвітнього закладу І-ІІ ст. 20, ( кер. Магула Н.В.)

За участь у ІІ етапі ХІ Відкритого межрегіонального творчого конкурсу

" Слово у душі - душа у слові"

Бажаємо в подальшому творчих успіхів і наснаги!!!



Комментарии


  • Иконка Facebook с прозрачным фоном

© 2023 «Школа искусств». Сайт создан на Wix.com

bottom of page