ВІТАЄМО!!!
- Ольга Нежиденко
- 28 мая
- 1 мин. чтения

БИБКУ Надію, ученицю Слов'янського загальноосвітнього закладу І-ІІ ст. 20, ( кер. Магула Н.В.)
За участь у ІІ етапі ХІ Відкритого межрегіонального творчого конкурсу
" Слово у душі - душа у слові"
Бажаємо в подальшому творчих успіхів і наснаги!!!








Комментарии