ВІТАЄМО!!!
- Наталія Мельникова
- 1 июн.
- 1 мин. чтения

Як приємно отримувати подяки!
Бо за кожною з них - люди , довіра , партнерство й велика спільна справа!
ВІТАЄМО!!!
Сьогодні колектив КЗ Цдют М.Слов'янськ отримав подяку від Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, директор Ольга КАНЗЮБА, за відданість справі та професійну компетентність, за щиру турботу про дітей Донеччини!
Щиро дякуємо колегам за довіру, партнерство, яскраві заходи та натхнення творити разом!
Попереду - нові освітні ініціативи , нові творчі ідеї , нові можливості для наших вихованців та педагогів!!!
Працюємо далі!
Творимо далі!
Надихаємо далі!







Комментарии