Чорнобиль-це біль, який не зникає з роками
- Наталія Мельникова
- 26 апр.
- 1 мин. чтения

Вихованці гуртка #Казкові_барви КЗ «ЦДЮТ м. Слов’янськ» долучилися до акції вшанування "Їхній подвиг-наша історія: 40 років після вибуху"
Через мистецтво діти осмислюють події минулого, вчаться пам’ятати та цінувати життя.
Чорнобиль - це біль, який не зникає з роками. Це урок для всього людства про відповідальність і ціну помилок.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.













Комментарии